на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Долен дел тренерки W NSW ESSNTL CLCTN FLC MR PANT
NIKE Долен дел тренерки W NSW ESSNTL CLCTN FLC MR PANT
NIKE Долен дел тренерки W NSW ESSNTL CLCTN FLC MR PANT
NIKE Долен дел тренерки W NSW ESSNTL CLCTN FLC MR PANT
NIKE Долен дел тренерки W NSW ESSNTL CLCTN FLC MR PANT
NIKE Долен дел тренерки W NSW ESSNTL CLCTN FLC MR PANT
NIKE

NIKE Долен дел тренерки W NSW ESSNTL CLCTN FLC MR PANT

код на производ: BV4089-219
Prosečna ocena:
3.790 MKD
3.790 MKD
2.653 MKD
Заштеда: 1.137 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Кога сакате да создадете рамнотежа помеѓу секојдневната удобност и стилот, тогаш изберете ги Nike Sportswear Essential Collection долниот дел женски тренерки. Густата флис ткаенина е ситно обработена одвнатре за да обезбеди совршена покриеност и топлина. Лежерниот крој со широки ногавици кои се собрани со еластичен дел носи чувство на удобност и можност да ги истакнете вашите омилени патики. Поставен е прецизен раб долж предниот дел на ногавиците за да се нагласи спортската елеганција.

Спецификација:

 • Женски тренерки долен дел - lifestyle
 • Предни џебови
 • Растеглив, прилагодлив појас
 • Дозволено перење во машина
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Остави оценка

 • Ана Дамеска
  Ана Дамеска

  30.11.2022. 19:34

слични производи

Sačuvano u omiljne
4.790 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
5.890 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
3.488 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
4.890 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
6.190 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
6.990 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL