на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

CHAMPION Долен дел тренерки Elastic Cuff Pants
CHAMPION Долен дел тренерки Elastic Cuff Pants
CHAMPION Долен дел тренерки Elastic Cuff Pants
CHAMPION Долен дел тренерки Elastic Cuff Pants
CHAMPION Долен дел тренерки Elastic Cuff Pants
CHAMPION Долен дел тренерки Elastic Cuff Pants
CHAMPION

CHAMPION Долен дел тренерки Elastic Cuff Pants

код на производ: 114563-PS075
3.090 MKD
3.090 MKD
1.854 MKD
Заштеда: 1.236 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • M
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

CHAMPION ELASTIC CUFF е долен дел од женски спортски стил, совршен за вашиот секој ден. Обезбедете си беспрекорен изглед, без разлика дали се подготвувате за теретана или за прошетка низ градот. Овој долен дел од тренерката има класичен крој, еластичен појас и еластични манжетни на нозете кои ќе ви овозможат целосна удобност. Неговите странични џебови се идеални за складирање на вашите основни работи додека сте во движење. Бендот со препознатливото лого CHAMPION се спушта по нозете и ја разбива нивната монотонија. Спојте го долниот дел од тренерката со соодветниот горен дел за совршена спортска облека. Спецификација:

 • Женски тренерки – lifestyle
 • Класичен крој
 • Еластичен појас околу половината
 • Еластични манжетни на нозете
 • Странични џебови
 • Материјал: 100% полиамид

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  4.734 MKD
  Заштеда 40%
  7.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL