на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Долен дел тренерки Air
NIKE Долен дел тренерки Air
NIKE Долен дел тренерки Air
NIKE Долен дел тренерки Air
NIKE Долен дел тренерки Air
NIKE Долен дел тренерки Air
NIKE

NIKE Долен дел тренерки Air

код на производ: DD5425-010
4.790 MKD
4.790 MKD
2.874 MKD
Заштеда: 1.916 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 1X
    1X
  • 2X
    2X
  • 2XL
    2XL
  • 2XS
    2XS
  • 3X
    3X
  • 3XL
    3XL
  • 4XL
    4XL
  • L
  • LG
    LG
  • M
    M
  • MD
    MD
  • NS
    NS
  • S
  • SM
    SM
  • XL
    XL
  • XS
    XS
  • YLG
    YLG
  • YMD
    YMD
  • YSM
    YSM
  • YXL
    YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Air женскиот долен дел тренерки се инспирирани од движењето и се одличен избор за секоја пригода. Можете да ги носите цел ден или за опуштено дружење за време на викендите. Рефлектирачката Air графика на ногавиците и извезеното Futura лого, го нагласуваат спортскиот изглед и богатото наследство. Пријатната ткаенина обезбедува меко, лесно чувство совршено за секојдневно носење. Црната, сведена боја на овој долен дел го олеснува комбинирањето со секое парче облека. Придружете се на Air тимот со Nike Air женскиот долен дел тренерки и секогаш бидете забележани.
Спецификација:

  • Женски долен дел тренерки - lifestyle
  • Стандарден крој
  • Еластичен појас
  • Еластични делови на нозете
  • Предни џебови
  • Air графика
  • Futura лого
  • Машинско перење
  • Состав: 100% полиестер
  • Боја: црна

  • карактеристики вредност
    Категорија Долен дел тренерки
    Основната поделба Текстил
    Пол За жени
    Бренд NIKE
    Возраст За возрасни
    За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
    Trenutno nema komentara

    слични производи