на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Долен дел тренерки JOGGER MLNM FLC
NIKE Долен дел тренерки JOGGER MLNM FLC
NIKE Долен дел тренерки JOGGER MLNM FLC
NIKE Долен дел тренерки JOGGER MLNM FLC
NIKE Долен дел тренерки JOGGER MLNM FLC
NIKE Долен дел тренерки JOGGER MLNM FLC
NIKE Долен дел тренерки JOGGER MLNM FLC
NIKE Долен дел тренерки JOGGER MLNM FLC
NIKE Долен дел тренерки JOGGER MLNM FLC
NIKE Долен дел тренерки JOGGER MLNM FLC
NIKE

NIKE Долен дел тренерки JOGGER MLNM FLC

код на производ: CZ8340-010
4.090 MKD
4.090 MKD
2.863 MKD
Заштеда: 1.227 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • L
  L
 • LG
  LG
 • M
 • MD
  MD
 • NS
  NS
 • S
 • SM
  SM
 • XL
  XL
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Ако треба да издвоите само една карактеристика на спортскиот стил, тогаш тоа нека биде удобност. Прифатете го чувството на апсолутна удобност додека ги носите Nike Sportswear женските тренерки. Премиум ткаенината изработена од двојно ткаен памук е нежна и од двете страни, совршено е пријатна за кожата и остава впечаток на висококвалитетна изработка. Дизајнот со стеснети ногавици кои имаат еластичен дел во пределот на глуждот ќе се погрижат да ја истакнете вашата фигура и новите патиките во најдобро светло. Нагласените странични рабови и Futura принтот кој се одликува со висока густина му оддаваат почит на автентичниот стил на Nike од раните 2000-ти.

Спецификација

• Женски тренерки

• Стандарден крој за удобност

• Еластичен појас со подесување

• Странични џебови

• Дозволено е перење во машина

• Состав: 76% памук, 24% полиестер

карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

слични производи