на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Долен дел тренерки W NSW PANT WVN AMD
NIKE Долен дел тренерки W NSW PANT WVN AMD
NIKE Долен дел тренерки W NSW PANT WVN AMD
NIKE Долен дел тренерки W NSW PANT WVN AMD
NIKE Долен дел тренерки W NSW PANT WVN AMD
NIKE Долен дел тренерки W NSW PANT WVN AMD
NIKE Долен дел тренерки W NSW PANT WVN AMD
NIKE Долен дел тренерки W NSW PANT WVN AMD
NIKE Долен дел тренерки W NSW PANT WVN AMD
NIKE Долен дел тренерки W NSW PANT WVN AMD
NIKE

NIKE Долен дел тренерки W NSW PANT WVN AMD

код на производ: CZ8286-100
Prosečna ocena:
5.490 MKD
5.490 MKD
3.294 MKD
Заштеда: 2.196 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Women’s Sportswear Pants се женски долен дел тренерки инспирирани од колекцијата Air Max.

Претставуваат идеална рамнотежа помеѓу секојдневниот комфор и стил.

Направен е од екстремно лесна ткаенина со мрежести делови.

Страничните џебови и задниот џеб се практични за сите ситници што сакате да ги понесете со вас

Спецификации:

 • Состав: 100% најлон
 • Еластична лента на половина
 • Странични џебови
 • Заден џеб
 • Перење во машина
 • Боја: Бела
 • Код на производ: CZ8286-100
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основната поделба Текстил
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Остави оценка

 • Biljana Ivanovska
  Biljana Ivanovska

  13.09.2022. 14:59

слични производи

Sačuvano u omiljne
DOT
3.390 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL