на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

SPRAYGROUND Торбица Deniro Wing
SPRAYGROUND Торбица Deniro Wing
SPRAYGROUND Торбица Deniro Wing
SPRAYGROUND Торбица Deniro Wing
SPRAYGROUND Торбица Deniro Wing
SPRAYGROUND Торбица Deniro Wing
SPRAYGROUND

SPRAYGROUND Торбица Deniro Wing

код на производ: 910B4438NSZ
4.990 MKD
4.990 MKD
3.992 MKD
Заштеда: 998 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1
  1
 • NSZ
  NSZ
 • ONE
  ONE
 • OSFA
  OSFA
 • UNSZ
  UNSZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

SPRAYGROUND DENIRO WING е lifestyle унисекс торбица која ќе го придружува секој ваш активен ден од почеток до крај. Удобна и лесно прилагодлива торбица за секоја пригода во текот на денот. Прилагодена е и за патување за полесно и подобро да ги организирате вашите најважни и вредни работи. Имајќи предвид дека добрата организација на работите во торбицата и лесната пристапност се на прво место, оваа торбица има еден главен и еден голем џеб, а се затвора со двонасочен патент. Ако сакате најважните работи секогаш да бидат со вас, оваа SPRAYGROUND торбица е вашиот идеален избор.
Спецификација:

 • Унисекс торбица
 • Двонасочен патент
 • Шарен дизајн
 • Голем главен џеб

 • карактеристики вредност
  Категорија Торбица
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд SPRAYGROUND
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи