на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

PUMA Ранец PUMA PHASE BACKPACK
PUMA Ранец PUMA PHASE BACKPACK
PUMA Ранец PUMA PHASE BACKPACK
PUMA Ранец PUMA PHASE BACKPACK
PUMA

PUMA Ранец PUMA PHASE BACKPACK

код на производ: 079943-08
1.590 MKD
1.590 MKD
1.272 MKD
Заштеда: 318 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Ранец
Основната поделба EQU
Пол Unisex
Бренд PUMA
Возраст За возрасни

слични производи