на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Ранец Adicolor
adidas Ранец Adicolor
adidas Ранец Adicolor
adidas Ранец Adicolor
adidas Ранец Adicolor
adidas Ранец Adicolor
adidas Ранец Adicolor
adidas Ранец Adicolor
adidas Ранец Adicolor
adidas Ранец Adicolor
adidas

adidas Ранец Adicolor

код на производ: IM1138
Šifra proizvođača: FAO23
3.988 MKD
3.988 MKD
3.190 MKD
Заштеда: 798 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Вашата љубов кон брендот adidas не е ограничена само на спортска опрема, туку вклучува и додатоци, а вистински доказ е унисекс ранецот adidas Adicolor. Дали носите сè со себе кога излегувате од дома? Спакувајте ги вашите неопходни работи во овој функционален и издржлив ранец. Направен од цврста рипстоп ткаенина и мрежа, идеален е за викенд патувања, патување или пешачење. Организацијата не е вашата слаба точка кога имате многу прегради што ги чуваат вашите работи на дофат. Два странични џебови за складирање на грицки и шише од вашиот омилен пијалок. Прилагодливите ремени се поставени така што никогаш не се навлекуваат, додека рефлектирачките детали ја зголемуваат видливоста кога сонцето заоѓа.
Спецификација:

 • Унисекс ранец
 • Волумен 22,9L
 • Преден џеб со патент
 • Странични џебови
 • Прилагодливи ремени
 • Рефлектирачки детали
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Ранец
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Kачкет IB9196
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.191 MKD
  Заштеда 25%
  1.588 MKD
  големина
  OSFM
  Sačuvano u omiljne
  Патики IF9995
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.280 MKD
  Заштеда 15%
  7.388 MKD
  големина
  10
  10-
  11
  11-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Патики IE7206
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.729 MKD
  Заштеда 10%
  8.588 MKD
  големина
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики IF8069
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  големина
  10.5
  11
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5

  слични производи