на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Ранец Heritage
NIKE Ранец Heritage
NIKE Ранец Heritage
NIKE Ранец Heritage
NIKE Ранец Heritage
NIKE Ранец Heritage
NIKE Ранец Heritage
NIKE Ранец Heritage
NIKE Ранец Heritage
NIKE Ранец Heritage
NIKE

NIKE Ранец Heritage

код на производ: DC4244-309

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

2.290 MKD
2.290 MKD
1.832 MKD
Заштеда: 458 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Heritage е lifestyle ранец - унисекс кој го усовршува класичниот ранец со сигурни прегради за електронски уреди, совршени за секојдневно носење на работа или на училиште. Внатрешната преграда овозможува лесен пристап до вашиот лаптоп до 15 инчи, додека два џебови со патент овозможуваат лесен пристап до вашите клучеви, дигитален телефон или телефон. Овој производ е направен со најмалку 65% рециклирани полиестерски влакна. Густо ткаениот полиестер овозможува безбедно носење на уште потешки предмети. Лесно прилагодливите ремени за рамо и задниот панел се зајакнати за да се обезбеди максимална удобност при носење. Ранецот има и рачка, па можете да го носите како торба.
Спецификација:

 • Унисекс ранец
 • Состав: 100% полиестер
 • Волумен: 25L
 • Преграда за лаптоп од 15 инчи
 • Лого на Nike
 • Два џебови со патент
 • Засилени ремени за рамо и заден панел
 • Рачка за носење

 • карактеристики вредност
  Категорија Ранец
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Kачкет CW6410-687
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.718 MKD
  Заштеда 25%
  2.290 MKD
  големина
  MISC

  слични производи