на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Ранец Toploader
adidas Ранец Toploader
adidas Ранец Toploader
adidas Ранец Toploader
adidas Ранец Toploader
adidas Ранец Toploader
adidas Ранец Toploader
adidas Ранец Toploader
adidas Ранец Toploader
adidas Ранец Toploader
adidas

adidas Ранец Toploader

код на производ: HM1762
2.288 MKD
2.288 MKD
1.602 MKD
Заштеда: 686 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • NS
  NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Toploader е унисекс детски ранец со свежи adidas графики кој го надополнува рециклираниот полиестер, давајќи му на овој ранец cool изглед. Но, не е само добриот изглед на овој ранец неговата предност, бидејќи тој содржи многу џебови и пространа главна преграда во која ќе имате простор за сè, од книги до шише за вода. Прилагодливите ремени за на рамо го олеснуваат носењето на овој ранец дури и кога е полн, а горната рачка ви овозможува лесно да го грабнете кога ви се брза за време. Направен од 100% рециклирани материјали, овој производ е само едно од решенијата на adidas за намалување на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Унисекс ранец за деца
 • Димензии: 17 cm x 30 cm x 44 cm
 • Волумен: 24,75 L
 • Преден џеб со патент
 • Материјал: 100% рециклиран полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Ранец
  Основната поделба EQU
  Пол Kids
  Бренд adidas
  Возраст Мали деца

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Патики GY9211
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.002 MKD
  Заштеда 30%
  4.288 MKD
  големина
  1
  1-
  10-K
  10K
  11-K
  11K
  12-K
  12K
  13-K
  13K
  2
  2-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Патики FU7714
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.088 MKD
  големина
  1
  1-
  10-K
  11-K
  11K
  12-K
  12K
  13-K
  13K
  2
  2-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  Sačuvano u omiljne
  Патики HQ4364
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.588 MKD
  големина
  1
  1-
  10-K
  10K
  11-K
  11K
  12-K
  12K
  13-K
  13K
  2
  2-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Патики HQ6845
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.488 MKD
  големина
  1
  1-
  10-K
  10K
  11-K
  11K
  12-K
  12K
  13-K
  13K
  2
  2-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Патики HQ9966
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.282 MKD
  Заштеда 30%
  4.688 MKD
  големина
  1
  1-
  10-K
  10K
  11-K
  11K
  12-K
  12K
  13-K
  13K
  2
  2-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  Sačuvano u omiljne
  Патики HR0317
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.588 MKD
  големина
  1
  1-
  10-K
  10K
  11-K
  11K
  12-K
  12K
  13-K
  13K
  2
  2-
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Ранец VN0A3UI6BLK
  2.552 MKD
  Заштеда 20%
  3.190 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH
  Sačuvano u omiljne
  Ранец 9A0660-023
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  2.994 MKD
  Заштеда 40%
  4.990 MKD
  големина
  1
  ONE
  OSFA
  UNSZ
  Sačuvano u omiljne
  Ранец NP0A4G990411
  3.192 MKD
  Заштеда 20%
  3.990 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH