на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NAPAPIJRI Ранец Hering
NAPAPIJRI Ранец Hering
NAPAPIJRI Ранец Hering
NAPAPIJRI Ранец Hering
NAPAPIJRI Ранец Hering
NAPAPIJRI Ранец Hering
NAPAPIJRI Ранец Hering
NAPAPIJRI Ранец Hering
NAPAPIJRI

NAPAPIJRI Ранец Hering

код на производ: NP0A4G990411
3.990 MKD
3.990 MKD
2.793 MKD
Заштеда: 1.197 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1
  1
 • 12OZ
  12OZ
 • 14OZ
  14OZ
 • 16OZ
  16OZ
 • BV
  BV
 • CHLD
  CHLD
 • L
  L
 • M
  M
 • NS
  NS
 • ONE
  ONE
 • OneSize
 • OSFA
  OSFA
 • OSFL
  OSFL
 • OSFM
  OSFM
 • OSFW
  OSFW
 • OSFY
  OSFY
 • PRO
  PRO
 • S
  S
 • UNSZ
  UNSZ
 • YTH
  YTH
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

NAPAPIJRI HERING е унисекс ранец со модерен и функционален дизајн кој лесно ќе ги придружува сите ваши активности. Кога станува збор за избор на совршен ранец за напорен ден, овој ранец и просторот што го нуди е идеален избор. Пространата главна преграда и предниот џеб ви овозможуваат да ги одржувате вашите основни работи организирани и лесно достапни. Украсено е со логото на NAPAPIJRI Geographic, за да можете да ја истакнете вашата NAPAPIJRI љубов во сите ваши дневни авантури. Засилените ремени на рамо лесно се прилагодуваат како што сакате и одговараат. Доколку сакате функционален, издржлив ранец за секојдневна употреба, NAPAPIJRI HERING е вистинскиот избор за вас.
Спецификација:

 • Унисекс ранец
 • Прилагодливи ремени за рамо
 • Затворање со патент
 • Главна преграда
 • Преден џеб
 • NAPAPIJRI логото

 • карактеристики вредност
  Категорија Ранец
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд NAPAPIJRI
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Ранец DD0559-390
  2.490 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT