на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NAPAPIJRI Ранец Voyage 2
NAPAPIJRI Ранец Voyage 2
NAPAPIJRI Ранец Voyage 2
NAPAPIJRI Ранец Voyage 2
NAPAPIJRI Ранец Voyage 2
NAPAPIJRI Ранец Voyage 2
NAPAPIJRI Ранец Voyage 2
NAPAPIJRI Ранец Voyage 2
NAPAPIJRI Ранец Voyage 2
NAPAPIJRI Ранец Voyage 2
NAPAPIJRI Ранец Voyage 2
NAPAPIJRI Ранец Voyage 2
NAPAPIJRI

NAPAPIJRI Ранец Voyage 2

код на производ: NP0A4ETZGE41
3.290 MKD
3.290 MKD
1.974 MKD
Заштеда: 1.316 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • OneSize
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

VOYAGE 2 е познатиот Napapijri ранец. Овој ранец одново се прилагодува од сезона во сезона, а во сезоната FW21 неговиот дизајн е инспириран од модата и нејзините инспиративни бои. Има повеќе џебови, прилагодливи и удобни ремени за рамо и двонасочно затворање со патент. Ранецот VOYAGE ќе биде вашиот омилен придружник во сите ваши авантури.
Спецификација:

 • Унисекс ранец
 • Прилагодливи и вградени ремени за рамо
 • Двонасочно затворање со патент
 • Материјал: 100% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Ранец
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд NAPAPIJRI
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Ранец VN0A3UI6BLK
  2.552 MKD
  Заштеда 20%
  3.190 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH
  Sačuvano u omiljne
  Ранец HM1762
  1.602 MKD
  Заштеда 30%
  2.288 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH
  Sačuvano u omiljne
  Ранец 9A0660-023
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  2.994 MKD
  Заштеда 40%
  4.990 MKD
  големина
  1
  ONE
  OSFA
  UNSZ
  Sačuvano u omiljne
  Ранец NP0A4G990411
  3.192 MKD
  Заштеда 20%
  3.990 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH