на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики NIKE GAMMA FORCE
NIKE Патики NIKE GAMMA FORCE
NIKE Патики NIKE GAMMA FORCE
NIKE Патики NIKE GAMMA FORCE
NIKE Патики NIKE GAMMA FORCE
NIKE Патики NIKE GAMMA FORCE
NIKE Патики NIKE GAMMA FORCE
NIKE Патики NIKE GAMMA FORCE
NIKE Патики NIKE GAMMA FORCE
NIKE Патики NIKE GAMMA FORCE
NIKE

NIKE Патики NIKE GAMMA FORCE

код на производ: DX9176-001
6.790 MKD
6.790 MKD
6.790 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 36.5
  • 37.5
  • 38
  • 38.5
  • 39
  • 40.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер CW4298-272
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.803 MKD
Заштеда 30%
8.290 MKD
големина
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер DR4973-601
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.243 MKD
Заштеда 30%
7.490 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер DQ5761-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.933 MKD
Заштеда 30%
4.190 MKD
големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер CW4296-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.733 MKD
Заштеда 30%
8.190 MKD
големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер CW4298-334
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.190 MKD
големина
L
S
XL
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DZ2628-103
10.190 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5