на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Max 1 '87
NIKE Патики Air Max 1 '87
NIKE Патики Air Max 1 '87
NIKE Патики Air Max 1 '87
NIKE Патики Air Max 1 '87
NIKE Патики Air Max 1 '87
NIKE Патики Air Max 1 '87
NIKE Патики Air Max 1 '87
NIKE Патики Air Max 1 '87
NIKE Патики Air Max 1 '87
NIKE Патики Air Max 1 '87
NIKE Патики Air Max 1 '87
NIKE

NIKE Патики Air Max 1 '87

код на производ: DZ2628-002
10.190 MKD
10.190 MKD
8.152 MKD
Заштеда: 2.038 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36.5
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Air Max 1 '87 се женски lifestyle патики со кои секогаш ќе бидете во центарот на вниманието. Запознајте го лидерот на групата. Инспирирана од француската архитектура, почитувана во спортот и прославена од љубителите на модата, ова е првата патика во семејството што го претстави Air на светот. Со брз изглед, докажани перничиња и класичен брановиден браник, не е ни чудо што е на својот врв од 1987 година. Кожен горен дел за дополнителна издржливост кој е изграден за секојдневно носење и градски живот. Оригинално дизајниран за професионални тркачи, неговата видлива единица Max Air нуди класичен стил и целодневна амортизација. Поставената јака со низок дел изгледа стилски и обезбедува удобност. Брановитиот браник и воздушниот прозорец на кутијата за таблети го задржуваат класичниот изглед што го сакате. Гумениот ѓон ви обезбедува држење и издржливост.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Гумен ѓон
 • Max Air единица
 • Кожен горен дел

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ4603-234
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.263 MKD
  Заштеда 30%
  6.090 MKD
  големина
  2XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ5858-346
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.592 MKD
  Заштеда 20%
  4.490 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер CW4296-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.733 MKD
  Заштеда 30%
  8.190 MKD
  големина
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер DQ5761-346
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.933 MKD
  Заштеда 30%
  4.190 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DZ2628-103
  10.190 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5