на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики NIKE GAMMA FORCE
NIKE Патики NIKE GAMMA FORCE
NIKE Патики NIKE GAMMA FORCE
NIKE Патики NIKE GAMMA FORCE
NIKE Патики NIKE GAMMA FORCE
NIKE Патики NIKE GAMMA FORCE
NIKE Патики NIKE GAMMA FORCE
NIKE Патики NIKE GAMMA FORCE
NIKE Патики NIKE GAMMA FORCE
NIKE Патики NIKE GAMMA FORCE
NIKE

NIKE Патики NIKE GAMMA FORCE

код на производ: DX9176-106
6.890 MKD
6.890 MKD
5.512 MKD
Заштеда: 1.378 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 36.5
  • 37.5
  • 38
  • 38.5
  • 39
  • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер DR4973-601
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.868 MKD
Заштеда 35%
7.490 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер DQ5097-609
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.918 MKD
Заштеда 35%
4.490 MKD
големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Дуксер DJ7668-219
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.918 MKD
Заштеда 35%
4.490 MKD
големина
M
Sačuvano u omiljne
Дуксер DQ5765-200
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.414 MKD
Заштеда 45%
4.390 MKD
големина
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FB9892-670
10.390 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DC0774-080
8.990 MKD
големина
5.5
6.5
7
7.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DZ2628-002
10.190 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FB9892-200
10.390 MKD
големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV0951-100
6.472 MKD
Заштеда 20%
8.090 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DD1869-113
7.032 MKD
Заштеда 20%
8.790 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5