на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики W AF1 SCULPT WILD
NIKE Патики W AF1 SCULPT WILD
NIKE Патики W AF1 SCULPT WILD
NIKE Патики W AF1 SCULPT WILD
NIKE Патики W AF1 SCULPT WILD
NIKE Патики W AF1 SCULPT WILD
NIKE Патики W AF1 SCULPT WILD
NIKE Патики W AF1 SCULPT WILD
NIKE Патики W AF1 SCULPT WILD
NIKE Патики W AF1 SCULPT WILD
NIKE Патики W AF1 SCULPT WILD
NIKE Патики W AF1 SCULPT WILD
NIKE

NIKE Патики W AF1 SCULPT WILD

код на производ: FB7960-200
9.490 MKD
9.490 MKD
7.592 MKD
Заштеда: 1.898 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 36.5
  • 37.5
  • 38
  • 38.5
  • 39
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Дуксер FB8338-063
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.877 MKD
Заштеда 15%
8.090 MKD
големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Дуксер FB8338-328
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.032 MKD
Заштеда 20%
8.790 MKD
големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер DQ5860-615
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.143 MKD
Заштеда 30%
4.490 MKD
големина
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DZ2628-103
10.190 MKD
големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5