на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

VANS Патики AUTHENTIC PIG SUEDE DOUGLAS FIR
VANS Патики AUTHENTIC PIG SUEDE DOUGLAS FIR
VANS Патики AUTHENTIC PIG SUEDE DOUGLAS FIR
VANS Патики AUTHENTIC PIG SUEDE DOUGLAS FIR
VANS Патики AUTHENTIC PIG SUEDE DOUGLAS FIR
VANS Патики AUTHENTIC PIG SUEDE DOUGLAS FIR
VANS

VANS Патики AUTHENTIC PIG SUEDE DOUGLAS FIR

код на производ: VN0009PVBXU
4.990 MKD
4.990 MKD
3.493 MKD
Заштеда: 1.497 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 38.5
  • 39
  • 40
  • 40.5
  • 41
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд VANS
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер VN0A7YKFBLK
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.642 MKD
Заштеда 25%
6.190 MKD
големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер VN0A7YKFBEL
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.642 MKD
Заштеда 25%
6.190 MKD
големина
L
M
S
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0A7Q5EZBF
4.823 MKD
Заштеда 30%
6.890 MKD
големина
36.5
37
38
38.5
39
40
40.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0009QCB5P
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
4.472 MKD
Заштеда 20%
5.590 MKD
големина
36.5
37
38
38.5
39
40
40.5
41
42
42.5
44
44.5
45
46
47
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0A5KRFB0B
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
3.967 MKD
Заштеда 25%
5.290 MKD
големина
40
40.5
41
42
42.5