на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Vans Патики KNU SKOOL 2-TONE BLACK/PURPLE
Vans Патики KNU SKOOL 2-TONE BLACK/PURPLE
Vans Патики KNU SKOOL 2-TONE BLACK/PURPLE
Vans Патики KNU SKOOL 2-TONE BLACK/PURPLE
Vans Патики KNU SKOOL 2-TONE BLACK/PURPLE
Vans Патики KNU SKOOL 2-TONE BLACK/PURPLE
Vans Патики KNU SKOOL 2-TONE BLACK/PURPLE
Vans Патики KNU SKOOL 2-TONE BLACK/PURPLE
Vans Патики KNU SKOOL 2-TONE BLACK/PURPLE
Vans Патики KNU SKOOL 2-TONE BLACK/PURPLE
Vans

Vans Патики KNU SKOOL 2-TONE BLACK/PURPLE

Код на производ: VN0009QCB5P
Prosečna ocena:
5.590 MKD
5.590 MKD
3.913 MKD
Заштеда: 1.677 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 36.5
  • 37
  • 38.5
  • 39
  • 40
  • 41
  • 46
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Бренд Vans
Возраст За возрасни

Последна оценка на производот

Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
Evgenija
Evgenija
14.04.2024. 17:41
Extra
Marija
Marija
23.11.2023. 16:19

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер VN000A7EFS8
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.590 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер VN0A7YKFBLK
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.333 MKD
Заштеда 30%
6.190 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер VN000A67ZBF
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.690 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер VN0A7YKFBEL
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.333 MKD
Заштеда 30%
6.190 MKD
Големина
L
M
S
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0009QCBF2
5.590 MKD
Големина
36.5
37
38
38.5
39
40
40.5
41
42
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0A7Q5EZBF
4.823 MKD
Заштеда 30%
6.890 MKD
Големина
36.5
37
38
38.5
39
40
40.5