на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

VANS Патики UA OLD SKOOL OVERT CC LODEN GREEN
VANS

VANS Патики UA OLD SKOOL OVERT CC LODEN GREEN

код на производ: VN0A7Q5EZBF
6.890 MKD
6.890 MKD
4.823 MKD
Заштеда: 2.067 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 36.5
  • 37
  • 38
  • 38.5
  • 39
  • 40
  • 40.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд VANS
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер VN0A7YKFBEL
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.333 MKD
Заштеда 30%
6.190 MKD
големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер VN000A7EFS8
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.672 MKD
Заштеда 20%
4.590 MKD
големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер VN000A67ZBF
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.752 MKD
Заштеда 20%
4.690 MKD
големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер VN0A7YKFBLK
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.333 MKD
Заштеда 30%
6.190 MKD
големина
L
M
S
XL
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики VN0009QCB5P
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
3.913 MKD
Заштеда 30%
5.590 MKD
големина
36.5
37
38
38.5
39
40
40.5
41
44.5
46