на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

CONVERSE Патики CHUCK 70 AT-CX
CONVERSE Патики CHUCK 70 AT-CX
CONVERSE Патики CHUCK 70 AT-CX
CONVERSE Патики CHUCK 70 AT-CX
CONVERSE Патики CHUCK 70 AT-CX
CONVERSE Патики CHUCK 70 AT-CX
CONVERSE Патики CHUCK 70 AT-CX
CONVERSE Патики CHUCK 70 AT-CX
CONVERSE

CONVERSE Патики CHUCK 70 AT-CX

код на производ: A04522C
7.990 MKD
7.990 MKD
6.392 MKD
Заштеда: 1.598 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 44.5
  • 45
  • 46
  • 42
  • 42.5
  • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол Unisex
Бренд CONVERSE
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики A04704C
7.032 MKD
Заштеда 20%
8.790 MKD
големина
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики A05094C
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
4.053 MKD
Заштеда 30%
5.790 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
7
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики A00869C
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
5.912 MKD
Заштеда 20%
7.390 MKD
големина
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 172895C
5.617 MKD
Заштеда 25%
7.490 MKD
големина
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 171545C
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
6.392 MKD
Заштеда 20%
7.990 MKD
големина
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 166800C
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
5.912 MKD
Заштеда 20%
7.390 MKD
големина
3.5
4
4.5
5
5.5
6
7