на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Converse Патики Run Star Legacy Cx
Converse Патики Run Star Legacy Cx
Converse Патики Run Star Legacy Cx
Converse Патики Run Star Legacy Cx
Converse Патики Run Star Legacy Cx
Converse Патики Run Star Legacy Cx
Converse Патики Run Star Legacy Cx
Converse Патики Run Star Legacy Cx
Converse

Converse Патики Run Star Legacy Cx

Код на производ: A00869C
Prosečna ocena:
7.390 MKD
7.390 MKD
7.390 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • 4 36 22
 • 4.5 37 22.5
 • 5 37.5 23
 • 5.5 38 23.5
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај

CONVERSE Run Star Legacy CX се унисекс длабоки патики за секојдневно уживање. Најновата верзија на најпродаваниот Run Star Hike, Run Star Legacy CX комбинира смел стил на платформа со врвна удобност. Лесниот среден ѓон и влошка CX ја зголемуваат удобноста, додека задниот дел од платформата овозможува полесно вклопување и поголема удобност при движење. Спецификација:

 • Унисекс патики
 • Гумен ѓон
 • Горно платно
 • Врвки
 • Длабок профил

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол Унисекс
  Возраст За возрасни
  Бренд Converse
  Боја Црна

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Hristina
  Hristina
  14.05.2023. 16:50
  Ekstra

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики A08789C
  Цена 5.190 MKD
  Големина
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики A09112C
  Цена 5.912 MKD
  Заштеда 20%
  7.390 MKD
  Големина
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики A09214C
  Цена 5.912 MKD
  Заштеда 20%
  7.390 MKD
  Големина
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики A04704C
  Цена 6.153 MKD
  Заштеда 30%
  8.790 MKD
  Големина
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  7
  7.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики A04689C
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  glasa
  2
  Цена 4.392 MKD
  Заштеда 20%
  5.490 MKD
  Големина
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики A03552C
  Цена 5.243 MKD
  Заштеда 30%
  7.490 MKD
  Големина
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  7
  8