на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

PUMA Патики PUMA RS-X HI
PUMA Патики PUMA RS-X HI
PUMA Патики PUMA RS-X HI
PUMA Патики PUMA RS-X HI
PUMA Патики PUMA RS-X HI
PUMA Патики PUMA RS-X HI
PUMA Патики PUMA RS-X HI
PUMA Патики PUMA RS-X HI
PUMA

PUMA Патики PUMA RS-X HI

код на производ: 392718-03
8.690 MKD
8.690 MKD
7.821 MKD
Заштеда: 869 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 42
  • 42.5
  • 43
  • 44
  • 44.5
  • 45
  • 46
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд PUMA
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер 534376-76
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.178 MKD
Заштеда 35%
4.890 MKD
големина
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Дуксер 536139-04
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.088 MKD
Заштеда 35%
6.290 MKD
големина
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Дуксер 534721-01
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.019 MKD
Заштеда 45%
5.490 MKD
големина
M
Sačuvano u omiljne
Дуксер 585812-01
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.512 MKD
Заштеда 20%
4.390 MKD
големина
S
Sačuvano u omiljne
Дуксер 535660-39
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.249 MKD
Заштеда 45%
4.090 MKD
големина
L
M
S

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 393787-01
5.912 MKD
Заштеда 20%
7.390 MKD
големина
41
42
42.5
43
44
44.5
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 392719-03
6.952 MKD
Заштеда 20%
8.690 MKD
големина
41
42
42.5
43
44
44.5
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики 392718-01
6.952 MKD
Заштеда 20%
8.690 MKD
големина
41
42
42.5
43
44
44.5
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики 390776-10
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
6.791 MKD
Заштеда 15%
7.990 MKD
големина
40.5
41
42
42.5
43
44
44.5
45
46
47
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 390048-08
5.912 MKD
Заштеда 20%
7.390 MKD
големина
41
42
42.5
43
44
45
46
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 393266-01
5.912 MKD
Заштеда 20%
7.390 MKD
големина
41
42
42.5
43
44
44.5
45
46