на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Puma Патики RS-X Efekt
Puma Патики RS-X Efekt
Puma Патики RS-X Efekt
Puma Патики RS-X Efekt
Puma Патики RS-X Efekt
Puma Патики RS-X Efekt
Puma Патики RS-X Efekt
Puma Патики RS-X Efekt
Puma Патики RS-X Efekt
Puma Патики RS-X Efekt
Puma

Puma Патики RS-X Efekt

Код на производ: 390776-01
8.190 MKD
8.190 MKD
6.143 MKD
Заштеда: 2.047 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 42
 • 42.5
 • 43
 • 46
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Унисекс патиките Puma RS-X се совршен избор за сите љубители на удобноста и стилот. Овие патики се направени од квалитетни материјали кои обезбедуваат издржливост и удобност при носење. Инспирацијата за дизајнот на овие патики доаѓа од моделите на Puma од минатото, што им дава уникатен и препознатлив изглед. Покрај тоа, овие патики имаат технологија Puma Running System (RS) која обезбедува максимална удобност и перформанси при носење. Овие патики се идеални за секојдневен или спортски стил и одлично ќе се вклопат со вашата гардероба. Со патиките Puma RS-X ќе добиете стилски изглед и удобност во текот на денот.
Спецификација:

 • Женски патики
 • Врвки
 • Горен прозрачен дел
 • Гумен ѓон
 • Технологија Puma Running System

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За мажи
  Бренд Puma
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 534376-76
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.423 MKD
  Заштеда 30%
  4.890 MKD
  Големина
  M
  S
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 380190-03
  5.262 MKD
  Заштеда 15%
  6.190 MKD
  Големина
  40.5
  41
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  46
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 395936-01
  6.792 MKD
  Заштеда 15%
  7.990 MKD
  Големина
  41
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  46
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 396464-01
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  glasa
  2
  5.490 MKD
  Големина
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45
  46