на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики SUPERSTAR XLG J
adidas Патики SUPERSTAR XLG J
adidas Патики SUPERSTAR XLG J
adidas Патики SUPERSTAR XLG J
adidas Патики SUPERSTAR XLG J
adidas Патики SUPERSTAR XLG J
adidas Патики SUPERSTAR XLG J
adidas Патики SUPERSTAR XLG J
adidas Патики SUPERSTAR XLG J
adidas Патики SUPERSTAR XLG J
adidas

adidas Патики SUPERSTAR XLG J

код на производ: IG0288
Šifra proizvođača: LZD40
4.888 MKD
4.888 MKD
4.154 MKD
Заштеда: 734 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 35.5
  • 36
  • 36 2/3
  • 37 1/3
  • 38
  • 38 2/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол Kids
Бренд adidas
Возраст Мали деца

слични производи