на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

PUMA Патики RS-X Efekt Thrifted
PUMA Патики RS-X Efekt Thrifted
PUMA Патики RS-X Efekt Thrifted
PUMA Патики RS-X Efekt Thrifted
PUMA Патики RS-X Efekt Thrifted
PUMA Патики RS-X Efekt Thrifted
PUMA Патики RS-X Efekt Thrifted
PUMA Патики RS-X Efekt Thrifted
PUMA Патики RS-X Efekt Thrifted
PUMA Патики RS-X Efekt Thrifted
PUMA

PUMA Патики RS-X Efekt Thrifted

код на производ: 392111-02
7.990 MKD
7.990 MKD
7.990 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36
 • 36.5
  36.5
 • 37
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 39.5
  39.5
 • 40
 • 40.5
 • 41
 • 41.5
  41.5
 • 42
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Женските патики Puma RS-X Effect Thrifted се совршен избор за сите оние кои бараат удобност и стил во едно. Овие патики се направени од висококвалитетни материјали кои гарантираат издржливост и удобност при носење. Инспирацијата за дизајнот на овие патики доаѓа од моделите на Puma од минатото, што им дава уникатен и препознатлив изглед. Покрај тоа, овие патики имаат технологија Puma Running System (RS) која обезбедува максимална удобност и перформанси при носење. Овие патики се идеални за секојдневен или спортски стил и одлично ќе се вклопат со вашата гардероба. Со женските патики Puma RS-X Effect Thrifted, ќе добиете стилски изглед и целодневна удобност.
Спецификација:

 • Женски патики
 • Врвки
 • Горен дел кој дише
 • Гумен ѓон
 • Технологија на газиштето на Puma Running System

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер 533474-02
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.843 MKD
  Заштеда 30%
  5.490 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер 535642-01
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.754 MKD
  Заштеда 40%
  4.590 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL