на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Gamma Force
NIKE Патики Gamma Force
NIKE Патики Gamma Force
NIKE Патики Gamma Force
NIKE Патики Gamma Force
NIKE Патики Gamma Force
NIKE Патики Gamma Force
NIKE Патики Gamma Force
NIKE Патики Gamma Force
NIKE Патики Gamma Force
NIKE

NIKE Патики Gamma Force

код на производ: DX9176-100
6.890 MKD
6.890 MKD
6.201 MKD
Заштеда: 689 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 35.5
 • 36
 • 36.5
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40
 • 40.5
 • 41
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Женските lifestyle патики Nike Gamma Force даваат свеж изглед на класичната AF1 силуета. Горниот дел од велур со вистинска и синтетичка кожа додава издржливост и димензионален изглед на секоја облека. Средниот ѓон од пена ги прави лесни, флексибилни и удобни. Суптилно подигната платформа го дава погледот од нова перспектива. Перфорациите на горниот дел овозможуваат одлично дишење, а логото на Nike јасно зборува за љубовта кон брендот. Гумените детали на Nike Grind на ѓонот содржат најмалку 5% рециклирана содржина.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел: велур, вистинска и синтетичка кожа
 • Перфорација
 • Среден ѓон од пена
 • Лого на Nike
 • Nike Grind
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DQ5733-633
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.667 MKD
  Заштеда 25%
  4.890 MKD
  големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер BV4126-609
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.658 MKD
  Заштеда 35%
  4.090 MKD
  големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DJ7668-219
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.918 MKD
  Заштеда 35%
  4.490 MKD
  големина
  M
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DR4973-601
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.868 MKD
  Заштеда 35%
  7.490 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CZ8338-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.113 MKD
  Заштеда 35%
  4.790 MKD
  големина
  M
  S

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB9892-670
  10.390 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DC0774-080
  8.990 MKD
  големина
  5.5
  6.5
  7
  7.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DZ2628-002
  10.190 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB9892-200
  10.390 MKD
  големина
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики DX9176-106
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV0951-100
  6.472 MKD
  Заштеда 20%
  8.090 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5