на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

ASICS Патики Japan S
ASICS Патики Japan S
ASICS Патики Japan S
ASICS Патики Japan S
ASICS Патики Japan S
ASICS Патики Japan S
ASICS Патики Japan S
ASICS Патики Japan S
ASICS Патики Japan S
ASICS Патики Japan S
ASICS

ASICS Патики Japan S

код на производ: 1201A173-124
4.690 MKD
4.690 MKD
3.752 MKD
Заштеда: 938 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44
 • 44.5
 • 45
 • 46
 • 40.5
 • 41.5
 • 42
 • 42.5
 • 43.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Asics JAPAN S се машки lifestyle патики кои носат ново ниво на удобност во вашите денови. За денови исполнети со акција, овие патики се совршен избор. Гумениот ѓон обезбедува издржливост на патиките, а ви овозможува удобен и безбеден чекор. Горниот дел е изработен од синтетичка кожа, додека логото на Asics се протега од страните. Започнете го новиот ден со удобен, ефективен и безбеден чекор. Плиткиот профил внесува елегантен стил на овој модел. Спецификација:

 • Машки патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Гумен ѓон
 • Горен дел од синтетичка кожа

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1203A268-102
  6.952 MKD
  Заштеда 20%
  8.690 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики 1201A879-020
  6.923 MKD
  Заштеда 30%
  9.890 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  8
  8.5
  9
  9.5