на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Force 1 '07 Mid
NIKE Патики Air Force 1 '07 Mid
NIKE Патики Air Force 1 '07 Mid
NIKE Патики Air Force 1 '07 Mid
NIKE Патики Air Force 1 '07 Mid
NIKE Патики Air Force 1 '07 Mid
NIKE Патики Air Force 1 '07 Mid
NIKE Патики Air Force 1 '07 Mid
NIKE Патики Air Force 1 '07 Mid
NIKE Патики Air Force 1 '07 Mid
NIKE

NIKE Патики Air Force 1 '07 Mid

код на производ: DD9625-103
8.790 MKD
8.790 MKD
8.790 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 42
 • 42.5
 • 43
 • 44
 • 44.5
 • 45.5
 • 3.5
  3.5
 • 4
  4
 • 4.5
  4.5
 • 35
 • 36
 • 36.5
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40
 • 40.5
 • 41
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Air Force 1 '07 Mid е женска патика која со себе го носи легендарниот стил AF1. Nike Air Force 1 '07 Mid ги има сите карактеристики што ги сакате: преклопувачки слоеви, смели детали и совршена количина на сјај што ќе ви помогне да блеснете. Поставувањето на средното ниво околу глуждот со затворање со тока комбинира стилска разновидност со удобност, додека перфорациите на прстите обезбедуваат удобност. Кожните облоги се помазни од стаклото на даските, издржливи и додаваат удобност на секој чекор. Иако првично е дизајнирана за кошаркарски терен, воздушното перниче обезбедува траен комфор, додека поставените глужд и јазик го следат секој ваш чекор. Гумениот ѓон обезбедува добро држење без оглед на површината.
Спецификација:

 • Женски патики
 • Среден ѓон од пена
 • Zoom Променлив систем за врзување
 • Перфорации во пределот на прстите
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FD0106-010
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи