на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

ASICS Патики Gel-Quantum 360 VII
ASICS Патики Gel-Quantum 360 VII
ASICS Патики Gel-Quantum 360 VII
ASICS Патики Gel-Quantum 360 VII
ASICS Патики Gel-Quantum 360 VII
ASICS Патики Gel-Quantum 360 VII
ASICS Патики Gel-Quantum 360 VII
ASICS Патики Gel-Quantum 360 VII
ASICS Патики Gel-Quantum 360 VII
ASICS Патики Gel-Quantum 360 VII
ASICS

ASICS Патики Gel-Quantum 360 VII

код на производ: 1201A867-008
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

ASICS GEL-QUANTUM 360 VII се машки патики за трчање кои ве мотивираат да ги надминете своите граници и ви помагаат да го достигнете својот максимум. Овие патики се дизајнирани за сите вас кои сакате да го зголемите бројот на поминати километри со зголемена удобност и апсорпција. Ја обновивме традиционалната горна конструкција со мек плетен материјал кој нуди напреден комфор и прозрачност. Систем со GEL® технологија за заштита од вибрации, напред и назад, кој ги апсорбира вибрациите при трчање. Амортизацијата FF BLAST™ во петицата е фино наместена за да им овозможи на овие патики подобра апсорпција на задниот дел од стапало. Без разлика дали сте професионален тркач на кратки или долги патеки или аматерски тркач, овие ASICS патики се вашиот најдобар избор.
Спецификација:

 • Машки патики за трчање
 • Плетен материјал во горниот дел
 • Врвки
 • Плиток профил
 • GEL® технологија
 • Лого на Asics
 • FF BLAST™ влошки
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1203A268-102
  6.952 MKD
  Заштеда 20%
  8.690 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики 1201A879-020
  6.923 MKD
  Заштеда 30%
  9.890 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики 1201A173-124
  3.752 MKD
  Заштеда 20%
  4.690 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5