на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Gamma Force
NIKE Патики Gamma Force
NIKE Патики Gamma Force
NIKE Патики Gamma Force
NIKE Патики Gamma Force
NIKE Патики Gamma Force
NIKE Патики Gamma Force
NIKE Патики Gamma Force
NIKE Патики Gamma Force
NIKE Патики Gamma Force
NIKE

NIKE Патики Gamma Force

код на производ: DX9176-103
Prosečna ocena:
7.090 MKD
7.090 MKD
7.090 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40
 • 40.5
 • 41
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Женските lifestyle патики Nike Gamma Force даваат свеж изглед на класичната AF1 силуета. Горниот дел од велур со вистинска и синтетичка кожа додава издржливост и димензионален изглед на секоја облека. Средниот ѓон од пена ги прави лесни, флексибилни и удобни. Суптилно подигната платформа го дава погледот од нова перспектива. Перфорациите на горниот дел овозможуваат одлично дишење, а логото на Nike јасно зборува за љубовта кон брендот. Гумените детали на Nike Grind на ѓонот содржат најмалку 5% рециклирана содржина.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел: велур, вистинска и синтетичка кожа
 • Перфорација
 • Среден ѓон од пена
 • Лого на Nike
 • Nike Grind
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CW4296-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.552 MKD
  Заштеда 20%
  8.190 MKD
  големина
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DQ5860-615
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.592 MKD
  Заштеда 20%
  4.490 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DR4973-334
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.868 MKD
  Заштеда 35%
  7.490 MKD
  големина
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики DX9176-106
  6.890 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV0951-100
  8.090 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5