на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Force 1 LV8 3
NIKE Патики Air Force 1 LV8 3
NIKE Патики Air Force 1 LV8 3
NIKE Патики Air Force 1 LV8 3
NIKE Патики Air Force 1 LV8 3
NIKE Патики Air Force 1 LV8 3
NIKE Патики Air Force 1 LV8 3
NIKE Патики Air Force 1 LV8 3
NIKE Патики Air Force 1 LV8 3
NIKE Патики Air Force 1 LV8 3
NIKE

NIKE Патики Air Force 1 LV8 3

код на производ: CJ4092-001
Prosečna ocena:
7.790 MKD
7.790 MKD
5.843 MKD
Заштеда: 1.947 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36.5
 • 38
 • 37.5
 • 39
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Детските lifestyle патики Nike Air Force 1 LV8 3 се синоним за удобност што трае. Удвојте ја вашата забава со иконскиот дизајн на воздухопловните сили. Двојното брендирање на петицата е чекор понапред од класичната силуета што ќе им покаже на сите кому му верувате. Безвременски стил кој постои од 1982 година, одржува класично чувство на удобност и мекост. Комбинацијата од вистинска и синтетичка кожа на горниот дел лесно се чисти, додека единицата за воздух обезбедува поддршка и амортизирање. Надворешниот ѓон со влечна гума е доволно издржлив и флексибилен за да го следи секое вклучување или исклучување од теренот.
Спецификација:

 • Lifestyle детски патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Единица за воздух
 • Состав: кожа, синтетика
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За момчиња
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер BV3699-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.700 MKD
  Заштеда 45%
  3.090 MKD
  големина
  S
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FD3285-010
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.872 MKD
  Заштеда 20%
  6.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CU9223-063
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.418 MKD
  Заштеда 25%
  5.890 MKD
  големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер FD3285-222
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.872 MKD
  Заштеда 20%
  6.090 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB9035-002
  6.890 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV0367-001
  6.890 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB9035-001
  6.890 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DM3386-100
  5.190 MKD
  големина
  1.5Y
  11C
  12.5
  12C
  13C
  1Y
  2.5Y
  3Y