на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

ASICS Патики Gel-Lyte Iii
ASICS Патики Gel-Lyte Iii
ASICS Патики Gel-Lyte Iii
ASICS Патики Gel-Lyte Iii
ASICS Патики Gel-Lyte Iii
ASICS Патики Gel-Lyte Iii
ASICS Патики Gel-Lyte Iii
ASICS Патики Gel-Lyte Iii
ASICS Патики Gel-Lyte Iii
ASICS Патики Gel-Lyte Iii
ASICS

ASICS Патики Gel-Lyte Iii

код на производ: 1201A050-023
9.290 MKD
9.290 MKD
7.432 MKD
Заштеда: 1.858 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44
 • 44.5
 • 45
 • 46
 • 46.5
  46.5
 • 47
  47
 • 48
  48
 • 48.5
  48.5
 • 49
  49
 • 49.5
  49.5
 • 50.5
  50.5
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 39.5
  39.5
 • 40
  40
 • 40.5
 • 41.5
 • 42
 • 42.5
 • 43.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Машките патики Asics GEL-LYTE III повторно се појавуваат со својата оригинална форма и додатоци кои беа претставени во раните деведесетти. Дизајнирани од Shigeyuki Mitsui во 1990 година, овие патики ја задржуваат својата иконска силуета со поделен јазик - иновација која првпат дебитираше на моделот GEL-LD RACER™. Клучната компонента на машките патики ASICS GEL-LYTE III е препознатливата GEL® технологија во средниот ѓон, која обезбедува одлична апсорпција на удари и целодневна удобност. Нивниот горен дел е изработен од мрежеста ткаенина и прекривка од антилопа, што обезбедува издржливост и прозрачност за цел ден.
Спецификација:

 • Машки патики
 • Врвки
 • Гумен ѓон
 • Оригинален јазик со поделен јазик
 • ГЕЛ технологија во средниот ѓон
 • Мрежа, прозрачна ткаенина и горен дел од антилопа

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За мажи
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara