на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

CONVERSE Патики Chuck 70 AT CX
CONVERSE Патики Chuck 70 AT CX
CONVERSE Патики Chuck 70 AT CX
CONVERSE Патики Chuck 70 AT CX
CONVERSE Патики Chuck 70 AT CX
CONVERSE Патики Chuck 70 AT CX
CONVERSE Патики Chuck 70 AT CX
CONVERSE Патики Chuck 70 AT CX
CONVERSE Патики Chuck 70 AT CX
CONVERSE Патики Chuck 70 AT CX
CONVERSE

CONVERSE Патики Chuck 70 AT CX

код на производ: A03274C
7.990 MKD
7.990 MKD
5.593 MKD
Заштеда: 2.397 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44
  44
 • 44.5
  44.5
 • 45
  45
 • 46
  46
 • 46.5
  46.5
 • 48
  48
 • 36
  36
 • 36.5
  36.5
 • 37
  37
 • 37.5
  37.5
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 39.5
  39.5
 • 40
  40
 • 41
 • 41.5
  41.5
 • 42
 • 42.5
 • 43
  43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Converse Chuck 70 AT CX се машки lifestyle патики за секојдневно уживање и истражување. Трансформирајќи го најдоброто досега во стилска икона на иднината, Chuck 70 AT-CX обезбедува височина како никогаш досега. Горниот дел и јазикот од 50% рециклирано платно од памук се подигнати со густ среден ѓон и влошка од пена CX за рециклирана, преголема удобност. Класичните детали на Chuck 70, како што се логото, алуминиумските капаци и памучните врвки го одржуваат винтиџ изгледот, додека ѓонот со дијамантски навртки обезбедува дополнителна влечна сила. На јазикот на моделот има јазиче за полесно и побрзо облекување.
Спецификација:

 • Машки патики
 • Врвки
 • Полудлабок профил
 • Гумен ѓон
 • Горно платно
 • Лого на Converse

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол Unisex
  Бренд CONVERSE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики A00869C
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики 172895C
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики 171545C
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  5.992 MKD
  Заштеда 20%
  7.490 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики 166800C
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  големина
  1
  1.5
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  13
  13.5
  2
  2.5
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  7
  Sačuvano u omiljne
  Патики 168816C
  5.032 MKD
  Заштеда 20%
  6.290 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Патики M9166C
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  3.512 MKD
  Заштеда 20%
  4.390 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5