на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

ASICS Патики Japan
ASICS Патики Japan
ASICS Патики Japan
ASICS Патики Japan
ASICS Патики Japan
ASICS Патики Japan
ASICS Патики Japan
ASICS Патики Japan
ASICS Патики Japan
ASICS Патики Japan
ASICS

ASICS Патики Japan

код на производ: 1202A332-100
6.290 MKD
6.290 MKD
4.403 MKD
Заштеда: 1.887 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 37
 • 37.5
 • 38
 • 39
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Asics JAPAN се женски спортски патики за секојдневно носење. Класичниот дизајн ASICS создава посебно ниво на спортска елеганција. Овие патики можете да ги носите во комбинација со панталони, фармерки, тренерки. Тие секогаш ќе бидат забележани. Едноставните линии и изборот на бои ги прават елегантни и впечатливи. Изработени се од мешавина на природна и синтетичка кожа. ASICS е посебна спортска приказна.
Спецификација:

 • Женски патики
 • Врвки
 • Плиток профил
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики 1202A024-100
  5.290 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5