на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики HUARACHE RUN
NIKE Патики HUARACHE RUN
NIKE Патики HUARACHE RUN
NIKE Патики HUARACHE RUN
NIKE Патики HUARACHE RUN
NIKE Патики HUARACHE RUN
NIKE Патики HUARACHE RUN
NIKE Патики HUARACHE RUN
NIKE Патики HUARACHE RUN
NIKE Патики HUARACHE RUN
NIKE

NIKE Патики HUARACHE RUN

код на производ: 704950-044
5.290 MKD
5.290 MKD
4.232 MKD
Заштеда: 1.058 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 27
 • 1C
  1C
 • 2.5C
  2.5C
 • 17
 • 3.5C
  3.5C
 • 18.5
 • 4.5C
  4.5C
 • 19.5
 • 5.5C
  5.5C
 • 21
 • 6.5C
  6.5C
 • 22
 • 7.5C
  7.5C
 • 24
 • 8.5C
  8.5C
 • 25
 • 9.5C
  9.5C
 • 26
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike HUARACHE RUN се патики за бебиња со модерен спортски дизајн. Омилениот дизајн и докажаниот Nike квалитет се најдобрата препорака за овие патики. Познатиот Huarache ремен, покрај класичниот изглед, го олеснува и облекувањето. Комбинацијата од синтетичка кожа и мрежест материјал, покрај издржливоста, обезбедува и прозрачност и убаво чувство на свежина. Меката пена под малите стапала на вашето бебе обезбедува врвна удобност и обезбедува добро и лесно амортизирање. Иако во 90-тите, кога беа создадени, овие патики беа патии за трчање, сега се совршен сојузник во секојдневието на вашето бебе. Издржливиот гумен ѓон обезбедува одлично прилепување на сите површини, што е особено важно за бебињата кои учат да чекорат.
Спецификација:

 • Детски патики за бебиња – lifestyle
 • Горна страна: синтетички кожа и мрежест материјал
 • Среден ѓон од пена
 • Huarache ремен на петицата
 • Флексибилен гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За момчиња
  Бренд NIKE
  Возраст За бебе
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи