на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Патики NMD_R1 V3
Патики NMD_R1 V3
Патики NMD_R1 V3
Патики NMD_R1 V3
Патики NMD_R1 V3
Патики NMD_R1 V3
Патики NMD_R1 V3
Патики NMD_R1 V3
Патики NMD_R1 V3
Патики NMD_R1 V3

Патики NMD_R1 V3

код на производ: GX2034
Šifra proizvođača: LKM13
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas NMD_R1 V3 се унисекс детски патики со добропознат изглед и квалитет. Новиот поглед на култната NMD линија на adidas, овие детски патики комбинираат врвна технологија со возвишен стил. Горништето е направено од предиво со високи перформанси и содржи најмалку 50% пластичен отпад, собран од океаните и крајбрежјето. Има и перфорации кои овозможуваат одлична прозрачност, а над нив се познатите три пруги кои јасно ја покажуваат вашата љубов кон овој бренд. BOOST перничињата обезбедуваат бескрајна удобност и одлично амортизирање, додека проѕирните TPU детали додаваат футуристички пресврт. Патиките се со плиток профил со класични врвки. Гумениот ѓон обезбедува одлично прилепување и дава сигурност на вашиот чекор.
Спецификација:

 • Унисекс детски патики
 • Најмалку 50% Parley Ocean Plastic
 • Текстилен горен дел
 • BOOST перничиња
 • TPU детали
 • Плиток профил
 • Перфорации
 • Три пруги
 • Гумен ѓон

 • КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер NF0A3XYDJK31
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.438 MKD
  Заштеда 35%
  5.290 MKD
  големина
  M
  Sačuvano u omiljne
  Спреј 1190103
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  817 MKD
  Заштеда 25%
  1.090 MKD
  големина
  NS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер JCSA222023-237
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.023 MKD
  Заштеда 35%
  6.190 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD5810-001
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5