на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Max 97 Se
NIKE Патики Air Max 97 Se
NIKE Патики Air Max 97 Se
NIKE Патики Air Max 97 Se
NIKE Патики Air Max 97 Se
NIKE Патики Air Max 97 Se
NIKE

NIKE Патики Air Max 97 Se

код на производ: DN3275-001
10.190 MKD
10.190 MKD
7.133 MKD
Заштеда: 3.057 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36.5
 • 36
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Air Max 97 SE машките lifestyle патики носат врвен дизајн во комбинација со максимална удобност. Овие патики се одликуваат со револуционерниот Nike Air ѓон со полна должина и привлечна графика, така што ќе бидете забележани каде ѝ да одите. Горниот дел изработен од мрежест материјал и кожа им дава интересен изглед и во исто време добра потпора за вашето стапало. Средниот ѓон исполнет со пена во комбинација со Nike Air перничињата го ублажува секој ваш чекор. Поставата од пена е мека и удобна. Гумениот ѓон нема да дозволи вашето стапало да се лизне и е многу издржлив. Облечете ги Nike Air Max 97 SE машките lifestyle патики и почувствувајте го врвот на модата и удобноста во исто време.
Спецификација:

 • Worldwide лого
 • Ременче на јазикот и петата за полесно облекување
 • Горен дел: мрежа и кожа
 • Гумен ѓон
 • Среден ѓон исполнет со пена

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За момчиња
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DD8637-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.790 MKD
  големина
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер CU9223-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.418 MKD
  Заштеда 25%
  5.890 MKD
  големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер CU9223-063
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.418 MKD
  Заштеда 25%
  5.890 MKD
  големина
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Дуксер FD3285-222
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.263 MKD
  Заштеда 30%
  6.090 MKD
  големина
  M
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики CT3839-110
  6.890 MKD
  големина
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB9035-002
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV0367-001
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB9035-001
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  glasa
  2
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  големина
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DM3386-100
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  4.152 MKD
  Заштеда 20%
  5.190 MKD
  големина
  1.5Y
  11C
  12.5
  12C
  13C
  1Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики CT3839-103
  6.890 MKD
  големина
  3.5Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y