на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

VANS Патики OLD SKOOL
VANS Патики OLD SKOOL
VANS Патики OLD SKOOL
VANS Патики OLD SKOOL
VANS

VANS Патики OLD SKOOL

код на производ: VN0A5KRFB0B
Prosečna ocena:
5.290 MKD
5.290 MKD
3.703 MKD
Заштеда: 1.587 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 38.5
 • 39
 • 40
 • 40.5
 • 41
 • 42
  42
 • 42.5
  42.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

VANS Old Skool се женски lifestyle патики со чисти дизајнерски линии и бескомпромисна удобност. Горниот дел од врвни материјали цврсто го држи вашето стапало. Овој модел на Vans патики стана модна икона за сите скејтери и е еден од најбараните, бидејќи се дизајнирани да ги задоволат сите барања на скејтерите. Издржливиот гумен ѓон овозможува долготрајност и му дава сигурност на секој ваш чекор.
Спецификација:

 • Женски патики
 • Врвки
 • Плиток профил
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд VANS
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер VN0A7YKFBEL
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.952 MKD
  Заштеда 20%
  6.190 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер VN0A7YKFBLK
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.190 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики VN0A4UUKA05
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  3.423 MKD
  Заштеда 30%
  4.890 MKD
  големина
  35
  35.5
  36
  36.5
  37
  37.5
  38
  38.5
  39
  39.5
  40
  40.5
  41
  41.5
  42
  42.5
  43
  44
  44.5
  45