на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Патики Blazer Low Platform Next Nature
NIKE Патики Blazer Low Platform Next Nature
NIKE Патики Blazer Low Platform Next Nature
NIKE Патики Blazer Low Platform Next Nature
NIKE Патики Blazer Low Platform Next Nature
NIKE Патики Blazer Low Platform Next Nature
NIKE

NIKE Патики Blazer Low Platform Next Nature

код на производ: DJ6376-100
Prosečna ocena:
7.190 MKD
7.190 MKD
7.190 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36.5
 • 38
 • 38.5
 • 41
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Кренете ја класичната едноставност и удобност на повисоко ниво со Nike Blazer Low Platform Next Nature женските lifestyle патики. Свежите пролетни бои и извезените детали со кој се одликува овој модел ви овозможуваат да се истакнете каде ѝ да одите. Платформата на средниот ѓон ја зголемува вашата самодоверба. Класичното горниште од платно овозможвуа оптимален проток на воздух, шевовивите го подобруваат вашиот изглед, додека извезената, пролетна графика го прави вашиот стил свеж и урбан. Вулканизираната конструкција ги поврзува средниот и надворешниот ѓон, за аеродинамичен изглед кој е удобен и издржлив. Цврстиот, гумен ѓон со шара од рибна коска, обезбедува добар стисок, издржливост и ретро изглед.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врзување
 • Горниште од платно
 • Среден ѓон на платформа
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Остави оценка

  • Florian Fetahi
   Florian Fetahi

   16.09.2022. 14:33
  • Ivana Nedelkoska
   Ivana Nedelkoska

   05.08.2022. 15:45

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DR4973-334
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.243 MKD
  Заштеда 30%
  7.490 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DM6399-397
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.272 MKD
  Заштеда 20%
  4.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DM2792-010
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.490 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DQ4603-234
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.263 MKD
  Заштеда 30%
  6.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DQ5733-633
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DQ5860-133
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.073 MKD
  Заштеда 30%
  4.390 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики DD9682-100
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  8.490 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  13
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5