на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Патики Air VaporMax 2021 FK
Патики Air VaporMax 2021 FK
Патики Air VaporMax 2021 FK
Патики Air VaporMax 2021 FK
Патики Air VaporMax 2021 FK
Патики Air VaporMax 2021 FK

Патики Air VaporMax 2021 FK

код на производ: DB1550-402
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Air VaporMax 2021 FK се патики за деца. Направени од 40% рециклирани материјали, тие се исклучително удобни. Горниот дел на патиката е изработен од препознатливиот Flyknit материјал, кој го олеснува дишењето на стапалото и кожата. Ултра лесната патика ќе ги натера сите малечки во нив навистина да скокаат и да трчаат како по најмека трева. Воздушниот ѓон се протега од прстите до петицата, така што нема дел од стапалото кој нема да ужива во совршенството на воздушниот ѓон.
Спецификација:

 • Детски патики
 • Воздушен ѓон
 • Горен дел од Flyknit технологија
 • Минимум 40% рециклиран материјал

 • КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер 114755-PL042
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.750 MKD
  Заштеда 55%
  3.890 MKD
  големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CU4489-063
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.632 MKD
  Заштеда 20%
  8.290 MKD
  големина
  2XL
  L
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD5810-001
  12.190 MKD
  големина
  10
  10.5
  11
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5