на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики Air Vapormax 2021
NIKE Патики Air Vapormax 2021
NIKE Патики Air Vapormax 2021
NIKE Патики Air Vapormax 2021
NIKE Патики Air Vapormax 2021
NIKE Патики Air Vapormax 2021
NIKE Патики Air Vapormax 2021
NIKE Патики Air Vapormax 2021
NIKE

NIKE Патики Air Vapormax 2021

код на производ: DC4112-003
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Air Vapormax 2021 се врвни женски патики од линијата Air Max. Пленат со својата удобност и леснотија на секој чекор. Ултра модерниот дизајн комбинира спортска функционалност. Горниот дел на патиката е изработен од лесен лесен FlyKnit материјал, а зајакнатата потпетица дава поголема стабилност. Технологијата Vapor Max Air носи меко и лесно чувство и исклучителна удобност. Најлесното, најфлексибилното едноделно воздушно перниче се протега од прстите до петицата и го покрива секој чекор како ниеден пар патики. Системот за брзо врзување ви овозможува лесно да ги прилагодите на вашата форма и да продолжите да се движите. Овие патики се одличен избор за сите вас кои сакате активен животен стил. Можете да ги носите при различни секојдневни активности. Во нив сигурно ќе ви биде удобно во текот на денот. Тие се направени од најмалку 50% рециклирани материјали.
Спецификација:

 • Горен дел: FlyKnit материјал
 • Vapor Max Air
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DQ4599-576
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.192 MKD
  Заштеда 25%
  5.590 MKD
  големина
  L
  S
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DQ6844-133
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.952 MKD
  Заштеда 20%
  6.190 MKD
  големина
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Патики DX9176-106
  6.890 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV0951-100
  8.090 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5