на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики DBreak Special Edition
NIKE Патики DBreak Special Edition
NIKE Патики DBreak Special Edition
NIKE Патики DBreak Special Edition
NIKE Патики DBreak Special Edition
NIKE Патики DBreak Special Edition
NIKE Патики DBreak Special Edition
NIKE Патики DBreak Special Edition
NIKE Патики DBreak Special Edition
NIKE Патики DBreak Special Edition
NIKE

NIKE Патики DBreak Special Edition

код на производ: DM3346-100
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike DBreak Special Edition се женски патики кои потсетуваат на стилот од седумдесеттите. Следејќи ги стапките на класичната легенда од 79-тите, овие патики ви даваат класичен тркачки стил со шампионска завршница. Комбинирајќи го минатото и иднината, тие го даваатслаткото чувство на стара добра антилопа со модерни воздушести текстилни материјали. Деталите со животинската графика ќе ве воодушеват. Пенестиот среден ѓон ги прави лесни и дава супериорна амортизација. Гумениот Waffle ѓон инспириран од иконата од 79-тите, ја зголемува издржливоста и го подобрува наследниот стил.
Спецификација:

 • Женски патики – lifestyle
 • Сошиено Swoosh лого
 • Горен дел од велур и текстил
 • Среден пенест ѓон
 • Гумен Waffle ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За жени
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CW4298-010
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.218 MKD
  Заштеда 25%
  8.290 MKD
  големина
  M
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер CW4298-272
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.218 MKD
  Заштеда 25%
  8.290 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DR4973-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.868 MKD
  Заштеда 35%
  7.490 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Дуксер DQ6840-133
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.192 MKD
  Заштеда 20%
  6.490 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Патики DX9176-106
  6.890 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV0951-100
  8.090 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DD1869-113
  8.790 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB7960-001
  9.490 MKD
  големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9