на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Патики Air Max 2021
NIKE Патики Air Max 2021
NIKE Патики Air Max 2021
NIKE Патики Air Max 2021
NIKE Патики Air Max 2021
NIKE Патики Air Max 2021
NIKE Патики Air Max 2021
NIKE Патики Air Max 2021
NIKE Патики Air Max 2021
NIKE Патики Air Max 2021
NIKE

NIKE Патики Air Max 2021

код на производ: DB1110-002
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Air Max 2021 е детски патики со иновативна воздушна единица во ѓонот што обезбедува чувство на целодневна удобност. Во комбинација со среден ѓон од пена, оваа револуционерна воздушна технологија ги поддржува стапалата на децата додека се движат со враќање на енергијата и намалување на притисокот на земјата. Горниот дел е изработен од текстил кој содржи најмалку 20% рециклирани материјали. Јамките за влечење се наоѓаат на јазикот и петицата за брзо и лесно облекување. Лесни, издржливи и револуционерни, Nike Air Max 2021 детските патики се направени за движење, а нивниот впечатлив дизајн внесува свежина во секоја комбинација облека.
Спецификација:

 • Детски патики за мали деца - lifestyle
 • Плиток профил/врвки
 • Горниот дел: текстил
 • Среден ѓон од пена
 • Air-sole воздушна единица
 • Гумен ѓон со целосна должина

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Основната поделба Обувки
  Пол За момчиња
  Бренд NIKE
  Возраст За бебе

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Патики 943345-020
  9.190 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики DX5805-600
  6.690 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики DV1621-001
  7.790 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Патики FB8035-001
  9.190 MKD
  големина
  1.5Y
  10.5
  11.5
  11C
  12.5
  12C
  13.5
  13C
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y