на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Патики HUARACHE RUN BP
NIKE Патики HUARACHE RUN BP
NIKE Патики HUARACHE RUN BP
NIKE Патики HUARACHE RUN BP
NIKE Патики HUARACHE RUN BP
NIKE Патики HUARACHE RUN BP
NIKE Патики HUARACHE RUN BP
NIKE Патики HUARACHE RUN BP
NIKE Патики HUARACHE RUN BP
NIKE Патики HUARACHE RUN BP
NIKE

NIKE Патики HUARACHE RUN BP

код на производ: 704949-041
5.390 MKD
5.390 MKD
3.234 MKD
Заштеда: 2.156 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 33
 • 27.5
  27.5
 • 28.5
  28.5
 • 28
  28
 • 30
 • 29.5
  29.5
 • 31.5
  31.5
 • 31
 • 32
 • 34
  34
 • 33.5
  33.5
 • 35.5
  35.5
 • 35
  35
 • 36.5
  36.5
 • 36
  36
 • 38
  38
 • 37.5
  37.5
 • 39
  39
 • 38.5
  38.5
 • 40
  40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Huarache Run е непогрешлив избор при изборот на патики за вашите малечки. Познатиот појас за потпетици Huarache овозможува стапалата на вашите малечки да бидат прицврстени при трчање и играње. Тие се лесни, удобни и воздушни. Дизајнот на овие патики овозможува удобно вклопување на стапалото налик на чорап. Ременот на петата обезбедува поддршка и класичен изглед. Меката пена во ѓонот обезбедува лесно амортизирање. Гумениот ѓон има жлебови кои создаваат флексибилност и обезбедуваат удобност при секој чекор.

Спецификација:

 • Детски патики
 • Боја: сива / сива, црвена / црвена, бела / бела
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За момчиња
Бренд NIKE
Возраст Мали деца
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер 86I159-U10
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.245 MKD
Заштеда 50%
2.490 MKD
големина
1
10
11
12
14
2
3
3-
4
4-
5
5-
6
6X
7
8
8-
9
9-
OSFA

слични производи

Sačuvano u omiljne
Патики 553560-065
6.390 MKD
големина
1.5Y
10.5
11.5
11C
12.5
12C
13.5
13C
1Y
2.5Y
2Y
3.5Y
3Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Патики DQ8423-301
7.090 MKD
големина
1.5Y
10.5
11.5
11C
12.5
12C
13.5
13C
1Y
2.5Y
2Y
3.5Y
3Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Патики CJ4092-100
7.790 MKD
големина
1.5Y
10.5
11.5
11C
12.5
12C
13.5
13C
1Y
2.5Y
2Y
3.5Y
3Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Патики CJ4092-001
7.790 MKD
големина
1.5Y
10.5
11.5
11C
12.5
12C
13.5
13C
1Y
2.5Y
2Y
3.5Y
3Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Патики DV1623-001
5.290 MKD
големина
1.5Y
10.5
11.5
11C
12.5
12C
13.5
13C
1Y
2.5Y
2Y
3.5Y
3Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Патики 943345-020
8.271 MKD
Заштеда 10%
9.190 MKD
големина
1.5Y
10.5
11.5
11C
12.5
12C
13.5
13C
1Y
2.5Y
2Y
3.5Y
3Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y