на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

Reebok Патики Classic Legacy
Reebok Патики Classic Legacy
Reebok Патики Classic Legacy
Reebok Патики Classic Legacy
Reebok Патики Classic Legacy
Reebok Патики Classic Legacy
Reebok Патики Classic Legacy
Reebok Патики Classic Legacy
Reebok Патики Classic Legacy
Reebok Патики Classic Legacy
Reebok

Reebok Патики Classic Legacy

код на производ: FZ2906
6.190 MKD
6.190 MKD
4.333 MKD
Заштеда: 1.857 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 36
 • 37
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Reebok Classic Legacy се женски патики кои претставуваат комбинација на удобност и ретро стил. Овој модел е инспириран од дизајнот на патики за трчање. Масивниот ѓон ја обезбедува ногата со потребната поддршка и ѝ дава препознатлив изглед. Горниот дел со мрежа е надополнет со најлонски и велур делови што ги прават овие женски патики особено привлечни. Јазикот има слој од пена за дополнителна удобност, но исто така се истакнува и како автентичен ретро детал. Средниот ѓон со пена EVA го прави секој ваш чекор удобен. Издвоите се од останатите во овие женски Reebok патики.

Спецификации:

 • Женски патики
 • Плиток профил / врзување
 • Гумен ѓон
 • EVA среден ѓон
 • Боја: розова, бела
 • Код на производот: FZ2906
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За жени
Бренд Reebok
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
Патики GY0957
4.392 MKD
Заштеда 20%
5.490 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики G55284
3.714 MKD
Заштеда 40%
6.190 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики GW0223
3.714 MKD
Заштеда 40%
6.190 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики FZ2905
4.333 MKD
Заштеда 30%
6.190 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
3.843 MKD
Заштеда 30%
5.490 MKD
големина
35
36
36,5
37
37,5
38
38,5
39
40
40,5
41
42
42,5
43
44
44,5
45
45,5
46
47
Sačuvano u omiljne
3.843 MKD
Заштеда 30%
5.490 MKD
големина
35
35,5
36
37
37,5
38
38,5
39
40
40,5
41
42
42,5
43
44