на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Папучи

по страна

Папучи

Pročitajte

Може да се каже дека папучите никогаш не биле популарни како изминатите две сезони. За тоа придонесоа дизајнерските колекции, кои во преден план ги истакнаа овие обувки. Благодарение на тоа, папучите станаа детаљ кои ја одбележаа street style културата.

Кога станува збор за женски папучи, понудата на Buzz Online Shop се состои од модели од брендот Puma, додека машките папучи може да се најдат во варијанта за кошарка, имено оние со потпис на брендот Nike.

Како и да е, не се само папучите од понудата на Buzz нема да сакате да ги соблечете. Ова важи и за патиките Adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, EQT, NMD, Nike Air Max и Air Jordan, New Balance, Reebok Classic и Puma, кои се составен дел од sneaker култура и модели кои се дел од списокот со желби на милиони луѓе ширум светот секоја нова сезона. Купете ги во Buzz Online Shop и станете дел од кул и урбаниот тим на Buzz.

Filtriraj
Ресетирајте ги филтрите
Пол
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
големина
колекција
Цена
85 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.230 MKD
Заштеда 20%
2.788 MKD
големина
10
11
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Папучи CN9677-802
1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 206340-001
3.272 MKD
Заштеда 20%
4.090 MKD
големина
M10
M11
M12
M4W
M5W
M6W
M7W
M8W
M9W
W10
W6
W7
W8
W9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи VN0A5HFEX0Z
1.992 MKD
Заштеда 20%
2.490 MKD
големина
34
34.5
35
35.5
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
43.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 206121-100
1.643 MKD
Заштеда 25%
2.190 MKD
големина
M10
M11
M12
M4W
M5W
M6W
M7W
M8W
M9W
W10
W6
W7
W8
W9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 208180-6S0
2.392 MKD
Заштеда 20%
2.990 MKD
големина
M10
M11
M12
M4W
M5W
M6W
M7W
M8W
M9W
W10
W6
W7
W8
W9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 207487-007
2.232 MKD
Заштеда 20%
2.790 MKD
големина
C1
C10
C11
C12
C13
C2
C3
C4
C5
C6
C7
C8
C9
J1
J2
J3
J4
J5
J6
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 10001-6SW
2.712 MKD
Заштеда 20%
3.390 MKD
големина
M10
M11
M12
M4W
M5W
M6W
M7W
M8W
M9W
W10
W6
W7
W8
W9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 10001-3UG
2.712 MKD
Заштеда 20%
3.390 MKD
големина
M10
M11
M12
M4W
M5W
M6W
M7W
M8W
M9W
W10
W6
W7
W8
W9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 208117-90H
2.712 MKD
Заштеда 20%
3.390 MKD
големина
C1
C10
C11
C12
C13
C2
C3
C4
C5
C6
C7
C8
C9
J1
J2
J3
J4
J5
J6
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 206121-2Y2
1.752 MKD
Заштеда 20%
2.190 MKD
големина
M10
M11
M12
M4W
M5W
M6W
M7W
M8W
M9W
W10
W6
W7
W8
W9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 206121-001
1.533 MKD
Заштеда 30%
2.190 MKD
големина
M10
M11
M12
M4W
M5W
M6W
M7W
M8W
M9W
W10
W6
W7
W8
W9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 206810-730
2.232 MKD
Заштеда 20%
2.790 MKD
големина
C1
C10
C11
C12
C13
C2
C3
C4
C5
C6
C7
C8
C9
J1
J2
J3
J4
J5
J6
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 207893-001
2.712 MKD
Заштеда 20%
3.390 MKD
големина
C1
C10
C11
C12
C13
C2
C3
C4
C5
C6
C7
C8
C9
J1
J2
J3
J4
J5
J6
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 207521-100
3.752 MKD
Заштеда 20%
4.690 MKD
големина
M10
M11
M12
M4W
M5W
M6W
M7W
M8W
M9W
W10
W6
W7
W8
W9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 208170-1FT
3.272 MKD
Заштеда 20%
4.090 MKD
големина
M10
M11
M12
M4W
M5W
M6W
M7W
M8W
M9W
W10
W6
W7
W8
W9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Папучи CN9675-600
1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Папучи DC0496-001
2.792 MKD
Заштеда 20%
3.490 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Папучи CN9677-100
1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Папучи DC0496-004
2.792 MKD
Заштеда 20%
3.490 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Папучи CN9678-008
2.241 MKD
Заштеда 10%
2.490 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Папучи BQ4632-604
2.232 MKD
Заштеда 20%
2.790 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Pročitajte

Може да се каже дека папучите никогаш не биле популарни како изминатите две сезони. За тоа придонесоа дизајнерските колекции, кои во преден план ги истакнаа овие обувки. Благодарение на тоа, папучите станаа детаљ кои ја одбележаа street style културата.

Кога станува збор за женски папучи, понудата на Buzz Online Shop се состои од модели од брендот Puma, додека машките папучи може да се најдат во варијанта за кошарка, имено оние со потпис на брендот Nike.

Како и да е, не се само папучите од понудата на Buzz нема да сакате да ги соблечете. Ова важи и за патиките Adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, EQT, NMD, Nike Air Max и Air Jordan, New Balance, Reebok Classic и Puma, кои се составен дел од sneaker култура и модели кои се дел од списокот со желби на милиони луѓе ширум светот секоја нова сезона. Купете ги во Buzz Online Shop и станете дел од кул и урбаниот тим на Buzz.