на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Торба NIKE 35L SWIM BACKPACK
Nike Торба NIKE 35L SWIM BACKPACK
Nike Торба NIKE 35L SWIM BACKPACK
Nike Торба NIKE 35L SWIM BACKPACK
Nike Торба NIKE 35L SWIM BACKPACK
Nike Торба NIKE 35L SWIM BACKPACK
Nike Торба NIKE 35L SWIM BACKPACK
Nike Торба NIKE 35L SWIM BACKPACK
Nike Торба NIKE 35L SWIM BACKPACK
Nike Торба NIKE 35L SWIM BACKPACK
Nike

Nike Торба NIKE 35L SWIM BACKPACK

Код на производ: NESSE138-001
6.290 MKD
6.290 MKD
6.290 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • OS Унив.
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Торба
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Боја Црна
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FV3780-133
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.472 MKD
Заштеда 20%
3.090 MKD
Големина
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DX1049-100
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.390 MKD
Големина
2XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FQ8036-402
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.390 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица DZ5171-100
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.090 MKD
Големина
2XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торба MA0896-G9Q
Цена 3.954 MKD
Заштеда 40%
6.590 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торба DJ9795-010
Цена 2.874 MKD
Заштеда 40%
4.790 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торба NESSE139-001
Цена 1.992 MKD
Заштеда 20%
2.490 MKD
Големина
OS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торба IT4829
Цена 1.321 MKD
Заштеда 30%
1.888 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торба DQ5804-010
Цена 2.934 MKD
Заштеда 40%
4.890 MKD
Големина
MISC