на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Шорцеви Sportswear Club
Nike Шорцеви Sportswear Club
Nike Шорцеви Sportswear Club
Nike Шорцеви Sportswear Club
Nike Шорцеви Sportswear Club
Nike Шорцеви Sportswear Club
Nike Шорцеви Sportswear Club
Nike Шорцеви Sportswear Club
Nike

Nike Шорцеви Sportswear Club

Код на производ: BV2721-744
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Sportswear Club е машки lifestyle шорц, дизајниран да ви даде поддршка и удобност. Облечете ги со леснотија за да уживате во целодневна пријатност и удобност. Лесниот памук од кој е направен во контакт со вашата кожа обезбедува пријатност и удобност. Овие шорцеви на Nike комбинираат удобност со смела графика за вашиот совршен изглед. Еластичниот појас со јамка придонесува за лесна персонализација и удобно вклопување. Во страничните џебови и во задниот џеб можете да ги сместите сите потребни ситници. Доколку сакате стилски и функционални шорцеви кои ќе ги придружуваат сите ваши секојдневни активности, овие шорцеви на Nike се совршен избор за вас.
Спецификација:

 • Машки шорцеви – lifestyle
 • Состав: 80% памук и 20% полиестер
 • Странични џебови и заден џеб
 • Еластична половина со две дупчиња
 • Масивна Swoosh графика

 • карактеристики вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол За мажи
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DC9410-001
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.113 MKD
  Заштеда 30%
  11.590 MKD
  Големина
  10
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ3459-160
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.690 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  12.5
  13
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DM0576-101
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  10.590 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FZ4616-600
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.790 MKD
  Големина
  10.5
  11
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DN2158-101
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.823 MKD
  Заштеда 30%
  6.890 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  8.5
  9
  9.5

  слични производи