на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики W NIKE AIR MAX 1 '87
Nike Патики W NIKE AIR MAX 1 '87
Nike Патики W NIKE AIR MAX 1 '87
Nike Патики W NIKE AIR MAX 1 '87
Nike Патики W NIKE AIR MAX 1 '87
Nike Патики W NIKE AIR MAX 1 '87
Nike Патики W NIKE AIR MAX 1 '87
Nike Патики W NIKE AIR MAX 1 '87
Nike Патики W NIKE AIR MAX 1 '87
Nike Патики W NIKE AIR MAX 1 '87
Nike

Nike Патики W NIKE AIR MAX 1 '87

Код на производ: DZ2628-102
10.190 MKD
10.190 MKD
10.190 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 6.5 37.5 23.5
  • 7 38 24
  • 7.5 38.5 24.5
  • 8 39 25
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол Унисекс
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Боја Бела
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CD7783-100
Цена 3.790 MKD
Големина
10.5C
11.5C
11C
12.5C
13.5C
13C
2Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV3485-100
Prosecna ocena:
glas
4
glasa
4
Цена 4.014 MKD
Заштеда 40%
6.690 MKD
Големина
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y