на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики NIKE ZOOM VOMERO 5 MET
Nike Патики NIKE ZOOM VOMERO 5 MET
Nike Патики NIKE ZOOM VOMERO 5 MET
Nike Патики NIKE ZOOM VOMERO 5 MET
Nike Патики NIKE ZOOM VOMERO 5 MET
Nike Патики NIKE ZOOM VOMERO 5 MET
Nike Патики NIKE ZOOM VOMERO 5 MET
Nike Патики NIKE ZOOM VOMERO 5 MET
Nike Патики NIKE ZOOM VOMERO 5 MET
Nike Патики NIKE ZOOM VOMERO 5 MET
Nike

Nike Патики NIKE ZOOM VOMERO 5 MET

Код на производ: FJ4151-100
10.890 MKD
10.890 MKD
10.890 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 10 44 28
  • 10.5 44.5 28.5
  • 11 45 29
  • 8 41 26
  • 8.5 42 26.5
  • 9 42.5 27
  • 9.5 43 27.5
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол Унисекс
Возраст За возрасни
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CD7783-100
Цена 3.790 MKD
Големина
10.5C
11.5C
11C
12.5C
13.5C
13C
2Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV3485-100
Prosecna ocena:
glas
4
glasa
4
Цена 4.014 MKD
Заштеда 40%
6.690 MKD
Големина
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y